Skip to content

Professionals

Laia Colom i Brossalaiacolom@gmail.comDemarcació: GironaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2018Més informació
Raül Hernández Hernándezraulhernandezmusic@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2008Més informació
José Briceño Núñezjosebricenonunez@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2020Més informació
Diana S. Tenzerodiana@gmail.comDemarcació: GironaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2014Més informació
Sonia Linares Berroylinaresberroy@gmail.comDemarcació: TarragonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2011Més informació
Oriol Casals Collorcasals@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2010Més informació
Pilar Solsona Sánchezellasol.ona@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2021Més informació
Maria Rosa Gutiérrez Graumarogu60@hotmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2013Més informació
Mariona Sánchez Grieramsgmusicoterapia2023@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 2021Més informació
Alex Carasol Ferreracarasolmt@gmail.comDemarcació: TarragonaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2013Més informació
Jordi Mercadéjordimercade@hotmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 2012Més informació
Montserrat Vernet Padrómontserratvernet.mt@gmail.com Demarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 2015Més informació
Ànnia Vergonyós Cabratosamt.holistica@gmail.comDemarcació: GironaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2022Més informació
Isabel Roca Gubierasisabelrocagubi@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 1996Més informació
Serafina Poch Blasco Sòcia HonoríficaMés informació
Marta Estruch Brichsmestruchbrichs@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2011Més informació
Yago Delàs Alosnanody@gmail.comDemarcació: GironaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2022Més informació
Manela Delgado Quintelamixolidia@mixolidia.catDemarcació: BarcelonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2019Més informació
Alex Català Aliaacatala@icab.catDemarcació: BarcelonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2017Més informació
Montserrat Navarro Noguésmontsenavarro.musicoterapia@gmail.comDemarcació: TarragonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2010Més informació
Sergi Muñizmfsergi@hotmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 2003Més informació
Pilar Monrós Coitpmonros@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2023Més informació
Xevi Comptexevi@xevicompte.comDemarcació: GironaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2015Més informació
Silvina Gómez Mateosilvinagmateo@gmail.comDemarcació: GironaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2012Més informació
Erick O. Lira Rosales erickobed@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2018Més informació
Mireia Tejero Pereramireia@mireiatejero.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 2023Més informació
Lucía Barea Mazziniluciabarea@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2005Més informació
Juan Luis Köstnercoordinacionmusicoterapiaub@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2020Més informació
Ruth Abela neuroritmos@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2012Més informació
Montserrat López Macanásatulado.mt@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 2021Més informació
Mar Martori Toyasmarmusicoterapia@gmail.comDemarcació: TarragonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2005Més informació
Mònica Peig Demarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2013Més informació
Ira Pratira@iraprat.catDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2010Més informació
Rochsane Taghikhaniinfo@caminoacorde.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2012Més informació
Cristina Villafranca Garretacontacte@psicologiamusicoterapiabcn.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2009Més informació
Lídia Ayllón Ramoslidiabmgim@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2005Més informació
Melissa Mercadalmmercadal@esmuc.catDemarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 1987Més informació
Nelo Royo Tabernerneloroyner279@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2022Més informació
Judit Soler Almendrosjuditsolermusic@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2016Més informació
Nadia Loujedo Valentini atulado.mt@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2021Més informació
Elisenda Fàbregas Ribaseli.fabregas@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2013Més informació
Pau Gimenogimeno@ub.eduDemarcació: BarcelonaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2005Més informació
Nuria Navarro Villanuevaterapiaspentagramadelser@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2011Més informació
Núria Escudé Matamorosnuriescude@ub.edu Demarcació: BarcelonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 1996Més informació
Eulàlia Carrillo Figuerolaeulalia.carrillo.f@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2021Més informació
Paula Guijarro Serrespaula.musicaiterapia@gmail.comDemarcació: TarragonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2018Més informació
Enrica Tifatinoartemisa.bcn@hotmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2011Més informació
Marta Bertran Ramonmartabertran76@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2010Més informació
M.Mercè Mateo Olivaresinfo@musictraininglab.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2010Més informació
Maria Del Montemariadelmonte84@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2021Més informació
Santi Serratosa Lópezssmpercussiocorporal@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2011Més informació
Francesc Sedó Capdevilafrancescsedo@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2021Més informació
Oliver D. Solano Watsoninfo@musictraininglab.comDemarcació: TarragonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2009Més informació
Xavi Guinartmusicoterapia@guinart.netDemarcació: BarcelonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2018Més informació
Núria Bonet Juliànbonet@xtec.catDemarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2007Més informació
Francesca Salcedo Rodríguezchecasalcedo@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 2003Més informació
Nora Girbau Llonchnoragirbau@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2021Més informació
Anna Menén Sánchez Demarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2011Més informació
Carles Geli Benitocgeli2@live.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2016Més informació
Joana Martinez-Morajoana@ressonant.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2019Més informació
Anna G. Castellslannacrusa@gmail.comDemarcació: GironaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2014Més informació
Mireia Canals Jimenezmcj_91@hotmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: HospitalàriaFinalització estudis MT: 2021Més informació
Riki Parentirikiparenti@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2009Més informació
Roser Rios Rallé Riosroser2@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 2011Més informació
Susanna Clos Batetsusannaclos@hotmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2009Més informació
Xavier Martínez Fernándezinfo@pulsasons.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2009Més informació
Ernest Martínez Massaneternestpercussion@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2021Més informació
Marcos Rodríguez Hidalgomarcosroh@hotmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 2012Més informació
Catherine Clancy Abercrombieclancymt@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: Diversitat FuncionalFinalització estudis MT: 1998Més informació
Susanna Sarrà Caparacena susannacaparacena@gmail.comDemarcació: TarragonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2012Més informació
Nuria Cervera melladoinfo@vozintegral.esDemarcació: GironaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2011Més informació
Cristina Castells Palaucris.castells78@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: ComunitàriaFinalització estudis MT: 2013Més informació
Andreas Solano Arenasandreas.musicoterapia@gmail.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2019Més informació
Isabel María Martín Ruiz Demarcació: BarcelonaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2017Més informació
Rafael Vargas de Pradocontact@sitmu.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: EducacióFinalització estudis MT: 2021Més informació
Mónica de Castrosingular@musicayalzheimer.comDemarcació: BarcelonaEspecialització: GeriatriaFinalització estudis MT: 2011Més informació
David Lanau Llarasinfo@musicoterapia.barcelonaDemarcació: BarcelonaEspecialització: Salut MentalFinalització estudis MT: 2018Més informació